28

Saturday, November

Cro pl forum - kalkulator ekwiwalentu co2

Koniec kryzysu w Grecji?
 /  / Koniec kryzysu w Grecji?
Koniec kryzysu w Grecji?

Koniec kryzysu w Grecji?

Niewiele osób o tym wie, ale Grecja pod względem wydobywczym jest niemalże dziewicza. Dzięki zagranicznym firmom z branży wydobycia złota ma szansę zmienić ten stan stając się największym producentem tego szlachetnego kruszcu w Europie.

Do tej pory grecki przemysł wydobywczy był słabo rozwinięty, przyczyną tego stanu była głównie rozbudowana i wszechmocna biurokracja, która skutecznie uniemożliwiała rozpoczynanie inwestycji w tym sektorze przemysłu.

Postawiony niemalże pod ścianą ateński rząd stara się chwytać wszystkiego, co tylko może dopomóc w przezwyciężeniu kryzysu finansowego. Dwie potężne firmy wydobywcze – australijska Glory Resources oraz kanadyjska Eldorado Gold Corp planują osiągnąć w 2016 roku wydobycie rzędu 425 tysięcy uncji złota. Tak wielki rozwój będzie możliwy dzięki wprowadzeniu najnowocześniejszych metod wydobywczych, o których w Grecji jeszcze nie słyszano.

Dla greckiego społeczeństwa borykającego się z ponad 25% bezrobociem, tak wielkie inwestycje wydają się być bardzo pożądane i niezwykle potrzebne.

Ciekawe artykuły o finansach:

Koniec kryzysu w Grecji?
1 vote, 5.00 avg. rating (100% score)

About the author:

Related posts