08

Saturday, August

Cro pl forum - kalkulator ekwiwalentu co2

Lotto – udany rok
 /  / Lotto – udany rok
Lotto – udany rok

Lotto – udany rok

Totalizator Sportowy ma za sobą niezwykle udany rok – blisko 300 mln złotych zysku na czysto to świetny efekt, zwłaszcza jeśli przywoła się wyniki z lat poprzednich, które jasno wskazywały, że dni Totalizatora są policzone.

Nowa strategia na lata 2012-2016 przyniosła wymierne efekty już w pierwszym roku, dzięki czemu firma ma zwiększone możliwości inwestycyjne na następne lata.

W 2012 roku Totalizator wypłacił blisko 1,7 mld złotych samych wygranych, a półtora miliarda trafiło do Skarbu Państwa w postaci podatków i innych dopłat. Rekord padł również jeśli chodzi o najwyższą wygraną w historii 33,7 miliona złotych – zwycięski kupon skreślono w Gdyni.

Sukces Totalizatora mógł być możliwy tylko w wypadku otwarcia się na klientów z nowych grup wiekowych – zwłaszcza w przedziale 25-35 lat. Zatrzymano również spadek grających w grupie +45.

Warto podkreślić fakt, że dzięki sporemu zyskowi Totalizator mógł zasilić fundusze celowe w wysokości 780 mln złotych. Te pieniądze przeznaczono na rozwój kultury fizycznej, promocję kultury i rozwiązywanie problemów hazardowych.

Specjaliści od marketingu w Totalizatorze nie spoczywają na laurach. W 2013 roku przeprowadzony zostanie rebranding punktów sieci, które dodatkowo zostaną wyposażone w automaty do zakupu zdrapek. Także oferta zostanie poszerzona ? w tej materii postawiono na rozwój produktu podobnego do Ekstra Pensji. Szefostwo zapowiada, że obrany kurs na ciągły rozwój w najbliższych latach zostanie utrzymany.

Ciekawe artykuły o finansach:

Lotto – udany rok
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author:

Related posts