08

Saturday, August

Cro pl forum - kalkulator ekwiwalentu co2

Projektowanie sklepów internetowych Świecie
 /  / Projektowanie sklepów internetowych Świecie
Projektowanie sklepów internetowych Świecie

Projektowanie sklepów internetowych Świecie

W erze wirtualnych zakupów liczy się przede wszystkim wygląd – to, co widoczne gołym okiem stało się determinującym kryterium wyboru. Smak, zapach czy fraktura powierzchni ustąpiły miejsca efektom wizualnym. Jednak nie ograniczają się one jedynie do zdjęć produktów prezentowanych na stronach, odnoszą się również do ogólnego wyglądu i przejrzystej nawigacji.

Tym, na co przedsiębiorcy działający w elektronicznym handlu powinni zwrócić szczególną uwagę jest projektowanie sklepów internetowych. Szata graficzna i czytelność strony to pierwszy front walki o klienta. Jeżeli nie czuje się on komfortowo, nie ma ułatwionej obsługi i prostego dostępu do informacji, z dużym prawdopodobieństwem opuści witrynę przed dokonaniem zakupy.

Internet usprawnił kontakt z nabywcą, jednak stworzył też nowy rodzaj bariery między sprzedawcą a klientem. Przebicie się przez nią stanowi wyzwanie dla firm, którym ze wsparciem przychodzą profesjonalne projekty stron, oparte na badaniach rynkowych oraz doświadczeniu zdobytym w pracy z innymi przedsiębiorcami.

Warto skorzystać z tak bogatego wsparcia.

Ciekawe artykuły o finansach:

Projektowanie sklepów internetowych Świecie
1 vote, 2.00 avg. rating (70% score)

About the author:

Related posts