16

Friday, April

Cro pl forum - kalkulator ekwiwalentu co2

Z czym kojarzy nam się rozwój?
 /  / Z czym kojarzy nam się rozwój?
Z czym kojarzy nam się rozwój?

Z czym kojarzy nam się rozwój?

Niektórzy stwierdzą, że rozwój to samodoskonalenie, chęć dążenia do sukcesu i posiadania dużego kapitału. Jeszcze inni upatrują w nim wielkich odkryć z dziedziny nanotechnologii, medycyny i bioinżynierii. Jednakże w dzisiejszych czasach z rozwojem jednoznacznie kojarzona jest przede wszystkim informatyka i komputeryzacja.

Do niedawna nie każdego było stać na domowy komputer stacjonarny. Dziś obok niego w jednym mieszkaniu potrafią stać jeszcze dwa laptopy, tablet i po jednym telefonie na każdego z domowników. Nie ma w tym nic dziwnego, bo właśnie do takiego etapu doprowadził nas rozwój. Gdyby nie on, do dziś wiadomości szukalibyśmy głównie w opasłych tomach encyklopedii, a filmy możliwe byłyby do uzyskania jedynie w kinie, telewizji i wypożyczalniach wideo. Na nasze nieszczęście, droga tego stanu rzeczy nie jest do końca przewidywalna, więc z pewnością przez całe nasze życie jeszcze kilka razy będziemy musieli poszerzać naszą wiedzę o nowe, istotne nowinki technologiczne.

Już dziś osoby z wiedzą informatyczną stają się bardzo cenne dla wielu firm. To właśnie rozwój tej dziedziny jest dla ludzkości w chwili obecnej najważniejszy i priorytetowy.

Ciekawe artykuły o finansach:

Z czym kojarzy nam się rozwój?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

About the author:

Related posts