15

Tuesday, June

Kredyty oraz Lokaty

Pozycjonowanie
 /  / Pozycjonowanie
Pozycjonowanie

Pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie stron? W jaki sposób zabrać się do tego by nie narazić swojej strony na zbanowanie czy niepotrzebne filtry ze strony najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych? Na te pytania postaram się dopowiedzieć w tym krótkim artykule. Pozycjonowanie jest sztucznym substytutem naturalnego linkowania, to jakże dziwne zdanie chyba najlepiej oddaje to o co w tym wsyzstkim chodzi. A chodzi o nic innego jak zdobywanie linków. Celowo pominę kwestie optymalizacji ponieważ zauważyłem dość cikawą prawidłowość, która pokazuje, że kiepsko zoptymalizowana strona z ogromną ilością lików może być na pierwszym miejscu na bardzo popularną frazę natomiast bardzo dobrze zoptymalizowana strona bez linków przychodzących takiej pozycji nie ma szans osiągnąć.
Oczywiście połączenie obu tych rzeczy da zdecydowanie lepsze i szybsze efekty jednak samą optymalizacją świata nie zawojujemy. Pozycjnowanie opiera się więc na zdobywaniu linków. Pierwszą możliwością są popularne katalogi, które w zamian za content na swojej stronie zaoferują linka do Twojej witryny. Katalogi jednak mają to do siebie, że szybko znikają(nie licząc tych naprawdę dobrych). Tak więc następnym krokiem przeciętnego pozycjonera jest umieszczanie swoich wpisów na stronach typu preselle-page.

Gdy i tu zacznie brakować miejsca należy rozpocząć tworzenie własnego tematycznego zaplecza, dzięki któremy wybijemy się na pierwsze pozycje w wynikach wyszukiwania.

Ciekawe artykuły o finansach:

About the author:

Related posts