15

Tuesday, June

Kredyty oraz Lokaty

Tanie przesyłki kurierskie
 /  / Tanie przesyłki kurierskie
Tanie przesyłki kurierskie

Tanie przesyłki kurierskie

Tanie przesylki kurierskie (8)Firmy kurierskie obecnie działają na całym świecie, a ich zadaniem jest sprawne i szybkie dostarczenie powierzonej przesyłki. Dla klienta nie jest już problemem wysłanie paczki z jednego końca świata na drugi, ponieważ takich firm jest setki, a każda stara się przyciągać klienta coraz to lepszą ofertą.
Okazuje się jednak, że tanie przesyłki kurierskie nie zawsze idą w parze z dokładnym wykonaniem usługi. Co powinniśmy robić, kiedy otrzymana przez nas paczka jest w opłakanym stanie, a towar – uszkodzony?
Po pierwsze, bardzo ważne jest spisanie protokołu uszkodzenia paczki przy kurierze, jeśli tego nie zrobimy, nasza droga do uzyskania zadośćuczynienia stanie się sporo trudniejsza i bardziej wyboista. Pamiętajmy jednak, że każdą nieprawidłowo wykonaną usługę mamy prawo reklamować. W końcu płacimy za to, by nasza przesyłka została potraktowana z należytym szacunkiem, co ma znaczenie zwłaszcza przy wysyłaniu towarów delikatnych i kruchych. Zadaniem każdej formy kurierskiej jest dostarczenie paczki w nienaruszonym stanie.

Ciekawe artykuły o finansach:

About the author:

Related posts