31

Saturday, July

Kredyty oraz Lokaty

Zestawienie promocji przedsiębiorstw ubezpieczeniowych
 /  / Zestawienie promocji przedsiębiorstw ubezpieczeniowych
Zestawienie promocji przedsiębiorstw ubezpieczeniowych

Zestawienie promocji przedsiębiorstw ubezpieczeniowych

Zestawienie promocji przedsiębiorstw ubezpieczeniowych

Na polskim rynku jest ponad 20 firm ubezpieczeniowych zajmujących się działem majątkowym, toteż między innymi ubezpieczeniami samochodowymi. Do tego rodzaju zabezpieczeń przynależą przymusowe OC i nieobowiązkowe autocasco, następstw nieszczęśliwych wypadków, ochrony prawnej a nawet ochrona bagażu czy przewożonego zwierzaka.

Jako, że ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej musi mieć każdy, towarzystwa prześcigają się nawzajem w twierdzeniach najtańszych i najlepszych składek. Na nieszczęście nie istnieje jedyne, najlepsze towarzystwo dla wszystkich zainteresowanych, gdyż przeróżne firmy celują w rozmaite grupy możliwych klientów na ubezpieczenie oc, albo odmienne samochody. Na przykład Towarzystwo Benefia proponuje specjalne promocje dla posiadaczy Fiatów, a AXA skonstruowała propozycje dla kobiet. W telewizji i radio bezustannie widzimy spoty jak to inni są ułomni a prezentowana firma najwspanialsza.

Ubezpieczyciele kuszą także pieniędzmi, AVIVA i compensa a w ostatnim czasie nawet Link4 proponuje pieniądze dla tych, którzy polecą przedsiębiorstwo swoim znajomym. Za to polecenie można uzyskać nawet 100 złotych pod warunkiem, że nasz kolega naprawdę zakupi polisę. Każdy człowiek jest odmienny, nikt nie jest tak zwanym przeciętnym polakiem, z takim stanowiskiem do sprawy reklamuje się firma Warta, która wprowadziła dodatkowe zniżki dla właścicieli pojazdów, którzy jeżdżą bezszkodowo przez czas trzech lat. To jak dotychczas najkrótszy termin uzyskiwania maksymalnej 60% zniżki na zabezpieczenie samochodowe.

Ciekawe artykuły o finansach:

About the author:

Related posts